Střípky z vánočního očekávání...

Střípky z vánočního očekávání... Čas adventu vyplnily děti ze školní družiny kolektivním soutěžením s vánoční tématikou, získávaly znalosti o tradicích z naší vlasti, ale i zajímavosti z Evropy. Při různých aktivitách se děti zapotily a zahřály mozkové závity.

Po celou dobu se všichni velmi dychtivě připravovali na celo družinovou vánoční besídku, kde získané znalosti zúročili na cestě za bonusovými odměnami. Ten záblesk v dětských očích při zjištění, že burský oříšek nemusí vždy obsahovat pouze oříšek samotný, ale i drahokamy a někomu do cesty za odměnou byl vložen i oříšek vědomostní, byl neskutečně opravdový. Zvládli to všichni. I ve dvojicích rozkrajovaná jablíčka, světe div se, všechna ukázala hvězdičku. Občerstvení a šampaňské zpříjemňovalo celé odpoledne, závěrečná diskotéka nenechala nikoho v klidu a dospěláci, kteří byli přítomni také ukázali, že se umí odvázat.

Děkuji paní asistentkám Petrušce, Kamilce i paní vychovatelce Martince za úžasnou, srdíčkovou spolupráci a pomoc.

Všem závěrem přejeme krásné, klidné Vánoce. Pevné zdraví, štěstí a porozumění v roce 2023.

Za celý kolektiv ŠD H. Špergová vychovatelka

Vytvořeno: 21. 12. 2022