Obsah

Sněhové vločky k zemi se snáší…

Typ: ostatní
Sněhové vločky k zemi se snáší… 1Zdá se Vám, že je něco divně? Ano, letošní zima radovánkám ve sněhu nepřeje. Jenže děti ve školní družině se s tím dokáží vypořádat.

 V prvním týdnu po Vánocích se kluci a holky zapotili při koulovačce a lovení sněhových vloček. Své znalosti z příběhu Ledové království zúročili v testu i v následujícím týdnu si vyzkoušeli lyžování s patřičným teplým oblečením a přilbami. Navlékání palčáků, sběr předmětů, hledání očíslovaných vloček se správnou barvou, přepravit se přes Severní ledový oceán přeskakováním na jednotlivé kry, to vše absolvovaly děti v tělocvičně. Věřte, že soutěže se zimní tematikou nás zahřály natolik, že jsme se vraceli jako ze sauny. Prádlo, které jsme propotili jsme řádně pověsili. Než proschlo poškádlili jsme paní ŠTĚSTĚNU hodem s hrací kostkou. Ten NEJ z nás byl odměněn. Ale nezahálíme ani po výtvarné stránce. Sněhuláci malované křídou, sněhové vločky ze zažehlovacích korálků, výroba bambulí na teplé kulichy. To vše se nám zadařilo.

Také se chystáme na konci ledna BRUSLIT a nabídnout tak dětem další druh sportovního vyžití. Škoda jen, že na zimní stadion do Rumburka se dostaneme pouze linkovým autobusem a komplikovaně tak dopravujeme děti za sportem.   /H.Špergová – vychovatelka/

                                                                   


Vytvořeno: 17. 1. 2023
Poslední aktualizace: 19. 1. 2023 13:37
Autor: Správce Webu