Základní informace

Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín je tvořena dvěma samostatnými budovami, vzdálenými od sebe cca 300 m.

školka

Naše MŠ se nachází v krásné přírodní oblasti, která dětem umožňuje realizaci ekologické výchovy, umožňuje pěší poznávací výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, vštěpuje dětem lásku k přírodě a podporuje zdravý životní styl.
     Škola se nachází v hezké jednopatrové vile s věžičkou, mimo hlavní silnici, obklopená zelení. Patří k ní prostorná zahrada s pískovištěm, herními prvky, houpačkami a zastřešenou letní hernou. V prostoru za budovou na malém prostranství je ohniště a skalka, kterou nám pomohli vybudovat rodiče.