Velikonoce

Velikonoce 1 Pašijový týden ve škole.

PAŠIJOVÝ TÝDEN VE ŠKOLE

Jak jsme trávili ve škole poslední dny před Velikonocemi? Barevně!

Tradice se mají udržovat a tak na naší škole bylo pondělí opravdu MODRÉ, úterý ŠEDIVÉ (žluté) a středa, které se říká „sazometná“, byla ČERNÁ.                                                                                                                                      Někteří ladili opravdu od hlavy k patě.                                                                                                                                  Žáci si také osvěžili znalosti o zvycích, symbolech a tradicích vážících se k Velikonocům.

Děkujeme všem, kteří se zapojili.

Více obrázků ve fotogalerii.                                                                       Mgr. Jana Tillnerová

Vytvořeno: 13. 4. 2022
Poslední aktualizace: 13. 4. 2022 13:42