Obsah

Stmelovací dopoledne

Typ: ostatní
Stmelovací dopoledne 1Jako každoročně na začátku školního roku pořádáme společné aktivity pro všechny ročníky, aby se hlavně prvňáčkové seznámili s novými kamarády.

V úterý 13.9. jsme strávili téměř celé dopoledne venku. Paní vychovatelky připravily akci POKÉMON -šipkovanou trasu do blízkého okolí školy s několika stanovišti, na kterých děti plnily různé úkoly. Cestou se i zpívalo, skákalo, procvičovaly se vědomosti o přírodě, atd. V cíli se hledal poklad a každý účastník dostal za odměnu lízátko s pokémonem. Užili jsme si spoustu legrace a vůbec nám nevadilo, že na nás cestou zpět do školy spadlo pár dešťových kapek. Ve sportovní aktivitě se pokračovalo i v tělocvičně, kdy se soutěžilo ve dvojicích i v družstvech. A abychom se postupně vystřídali na obědě, starší děti zavítaly ještě do počítačové učebny, aby své znalosti procvičily ve výukových programech. Den se velice vydařil, každý si odnesl spoustu zážitků. Dík patří hlavně paním vychovatelkám za organizaci a ostatním pedagogům, kteří s dětmi celou trasu a aktivity absolvovali. /M.Macková/


Vytvořeno: 13. 9. 2022
Poslední aktualizace: 19. 9. 2022 16:23
Autor: Správce Webu