Obsah

První dny ve škole .....

Typ: ostatní
První dny ve škole ..... 1Jak už bývá na začátku školního roku zvykem, že jsou první dny chaotické, naše školička vplula do nového roku jako rybička.

Noví žáčci se brzy zadaptovali a skamarádili se spolužáky, počasí přeje i častému pobytu venku s družinkou  i při TV a svačinovým přestávkám na malém hřišti. Paní učitelky s přidělenými asistentkami naplno rozjely výuku, opakují učivo a navazují na minulý školní rok. Proběhlo již několik akcí na velkém hřišti-hry se ŠD a vystoupení mažoretek ze Šluknova pod vedením p.M.Poláčkové (nábor pro zájm.kroužek i v naší ZŠ). Dodatečně se přálo a zpívalo dětem, které měly narozeniny o prázdninách. Plánují se další aktivity pro následující období : např. 13. nebo 15.9. STMELOVACÍ dopoledne plné soutěží a hledání pokladu pro všechny děti, 16.9. autorské čtení (O ČEŘÍNKOVI) p.V.Vencka-školního dědečka, pestrá nabídka ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ. Tř.SCHŮZKY se budou konat v úterý 20.9. v 16 h se společným začátkem. 

Novým kolegyňkám i ostatním zaměstnancům přeji pohodový a úspěšný celý školní rok, pevné nervy  a radost z práce. /M.Macková/


Vytvořeno: 8. 9. 2022
Poslední aktualizace: 19. 9. 2022 16:24
Autor: Správce Webu