Obsah

Projektový den s roboty

Typ: ostatní
Projektový den s roboty Projektový den, během něhož děti nahlédly do světa techniky...

Úterý 16. května jsme na naší škole prožili ve jménu techniky, kdy se děti zábavnou formou učily programovat malé robůtky. Vyzkoušely si Blue-boty, alias berušky, kterým programovaly cestičky po různých obrázkových mapách a naučily je třeba i synchronní tanec. Dále si pohrály s malinkými Ozo-boty, které programovaly s pomocí počítačů. A protože všeho s mírou, techniku jsme na chvíli také odložili a dopřáli si pohyb a legraci u pohybových her. Projektový den jsme si náramně užili a jsme zase o něco chytřejší 😊

Lektorem, který nás projektovým dnem provedl, byl pan Jakub Rattay ze ZŠ Krásná Lípa, kterému velice děkujeme. /L.Sladká/


Vytvořeno: 16. 5. 2023
Poslední aktualizace: 17. 5. 2023 23:00
Autor: Správce Webu