Obsah

Návštěva MŠ ze Šluknova

Typ: ostatní
Návštěva MŠ ze Šluknova 1Po covidových 2 letech k nám 4. 5. opět zavítaly na přátelskou návštěvu děti z MŠ Šluknov. Po svačince v družince zhlédly ztvárnění pohádky Jak pejsek s kočičkou pekli dort v podání starších žáků a několik písniček, které si připravil Sboreček.

Navzájem jsme si vyměnili dárečky, pochlubili jsme se zrekonstruovanými prostory naší školičky i výtahem, který byl terčem obdivu. Poté děti ve skupinkách strávily hodinu v jednotlivých třídách, kde byly účastny vyučování. Nezapomnělo se ani na naši mateřskou školku, kam si to šluknováci nasměrovali, aby strávili další 2 hodiny venku se svými vrstevníky. Myslím, že si děti ze Šluknova s paní učitelkami užily báječný den a mají spoustu zážitků. Zároveň děkuji i našim paním učitelkám a asistentkám za jejich přípravu akce a vstřícnost. Těšíme se na další shledání. /M.Macková/


Vytvořeno: 5. 5. 2022
Poslední aktualizace: 6. 5. 2022 06:04
Autor: Správce Webu