Obsah

Nakladatelství dětské knihy

Typ: ostatní
Pro rozvoj čtenářské gramotnosti pokračujeme s nabídkou dětských knih prostřednictvím spolupráce s nakladatelstvími Albatros, Fragment, Grada, Knížata.

Je velmi důležité v dětech podporovat zájem o čtení, aby se rozšiřovala jejich slovní zásoba, kultivovaný mluvený projev, radost poznávat a vyhledávat, prostě, aby se KNÍŽKA stala pro děti kamarádem a ČTENÍ vyplněním volného času. V letošním roce má nabídku katalogů s poutavými knižními tituly nejen pro děti, ale i pro dospělé paní as. K.Ludwigová, která shromažďuje objednávky a zajišťuje distribuci. Knížky objednané "přes školu" jsou o několik desítek procent levnější než běžně na pultech obchodů. V tomto týdnu již žáci několik katalogů obdrželi. Neváhejte, prolistujte, objednejte a dopřejte svým ratolestem usínat s knížkou v ruce. /M.Macková/


Vytvořeno: 8. 9. 2022
Poslední aktualizace: 8. 9. 2022 12:45
Autor: Správce Webu