Obsah

Loučení s páťáky a stanování

Typ: ostatní
Čas neúprosně letí dospělákům, ale i dětem. Před 5 lety pan starosta tyto žáky, kteří usedli poprvé do školních lavic, vítal a teď se s nimi loučil. Na památku všichni obdrželi pěkné dárky jak od obce, tak i od školy.

Stalo se již zvykem, že se páťáci loučí se svými spolužáky ze třídy, paní učitelkami i asistentkami na zahradě   u p.ředitelky. Letos jsme ale museli plánovaný termín přesunout na neděli 27.6. kvůli nepřízni počasí. Vše klaplo na výbornou. Stany postavili rodiče za sucha, s dětmi jsme z lesa přinesli klestí na oheň, opékaly se buřty, hrálo se na kytaru, zpívalo se. Nejdříve se však přiťuklo dětským šampíkem na ukončení 5.třídy, rozdaly se památeční medaile, pak se hrály různé hry a po setmění došlo i na stezku odvahy. Pro některé byla cestička lemovaná svíčkami opravdovou lahůdkou. Akce se vydařila, teplá noc  vybídla paní asistentky spát dokonce i pod širákem. Ráno se posnídalo - někteří šikulkové si připravili jídlo sami, poklidilo se, zabalilo a hurá s paní učitelkami a asistentkami zět do školy obohaceni krásnolipskými zážitky. Všem kolegyňkám patří velký dík za ochotu a pomoc při organizaci oblíbené akce !!! / M.Macková/

 


Vytvořeno: 7. 7. 2022
Poslední aktualizace: 7. 7. 2022 08:32
Autor: Správce Webu