Kouzelník Reno pobavil děti i paní učitelky

Kouzelník Reno pobavil děti i paní učitelky V úterý 13. prosince navštívil naši školu kouzelník Reno.

V úterý 13. prosince navštívil naši školu Stanislav Šindelář, mezi dětmi známý jako kouzelník Reno. Na jeho zábavnou show se přišly podívat i děti z mateřské školy.

Představení bylo velmi poutavé a veselé, doprovázené příjemnou hudbou i tancem. Pro některá kouzla kouzelník potřeboval i pomocníky, které si vybíral z řad dětí i pedagogů. Zájem zúčastnit se kouzlení byl veliký, předváděná kouzla měla u všech značný úspěch. Ke konci představení nám Reno přičaroval i živé zvířátko, které jsme měli možnost si pohladit a na úplný závěr nám prozradil a naučil nás jeden skvělý trik.

Ještě dlouho po skončení představení jsme si o kouzlech povídali a pokoušeli se najít vysvětlení.  Ale většina triků pro nás zůstává záhadou.  /J. Svobodová/

Vytvořeno: 14. 12. 2022
Poslední aktualizace: 21. 12. 2022 21:50