Děti si hrají, učí a soutěží….

Po měsíci a půl vzájemného poznávání se děti mohou pochlubit spoustou nových her, při nichž si bystří mozkové závity, zručnost, bystrost, pohybové schopnosti i umění vzájemné komunikace.

Hry ve skupinách, družstvech je posouvají v navazování kamarádských vztahů, vstřícněji si pomáhají a neúspěch svůj nebo kamaráda neberou jako ostudu, ale jako výzvu.

Dne 13.10. se v odpoledních hodinách uskutečnila soutěž TKANIČKOVANÁ, která proběhla mezi dětmi a nebojácnými rodiči. Děti soutěžily mezi sebou a stejně tak i rodiče. Nervozita visela ve vzduchu, ale legrace zvítězila. Mnozí rodiče byli překvapení, že jejich dítko zvládne to, o čem několik let pochybovali.

Statečným rodičům děkujeme, že umí podpořit své děti a věnují jim čas. Velká gratulace patří Lucce Vrškové na prvním místě a z rodičů paní Vlachynské.

Vaše děti jsou dětmi nyní…..                                /H. Špergová, vychovatelka/

Vytvořeno: 19. 10. 2022
Poslední aktualizace: 19. 10. 2022 20:18