Osedlali jsme svatomartinské koně

...další zájmová aktivita stála za to !!

Ve školní družině si malé děti vyrobily bělouše s blýskavou hřívou a mnozí poprvé usedly na koně. Divíte se? V tělocvičně se objevila překážková dráha s „vodním příkopem“, „ Taxisovým příkopem“, nechyběly „zahrádky“ ani běh „oranicí“. V další soutěži dostihová stáj musela postříbřit koňskou hřívu a posbírat ztracené svatomartinské podkovy. Při dostizích všichni závodníci měli jezdecké přilby pro vlastní bezpečnost. Další den ráno na děti čekala svatomartinská snídaně doplněna otázkami o svatém Martinovi. Za jejich nadšení a úsilí obdrželi všichni drobné odměny. Všem přejeme příjemné podzimní dny.                                                                                                                                                                             /H.Špergová ,vychovatelka/

Datum vložení: 10. 11. 2023 22:38
Datum poslední aktualizace: 10. 11. 2023 22:39
Autor: Správce Webu