Výlet do IQ landie a IQ parku

Výlet do IQ landie a IQ parku 1 Ve čtvrtek 21. 10. 2021 jsme se celá škola vydali do Liberce do IQ parku a do IQ Landie.

Tento výlet se konal v rámci každoroční stmelovací akce pro všechny děti z naší školy. Tentokrát jsme se vydali trochu dál než obvykle, a to do Liberce. Cesta tam proběhla bez komplikací, jeli jsme objednaným autobusem do Varnsdorfu a pak vlakem do Liberce. V Liberci jsme se pak rozdělili do dvou skupin. Mladší děti (1. a 2. třída) si svůj poznávací den užily v IQ parku a starší děti prohlubovaly svou inteligenci v IQ Landii, kde i zhlédly velice pěkný program o vesmíru v planetáriu. I když nám zpáteční cestu zkomplikovaly povětrnostní podmínky - velká vichřice, která způsobila vlakovou výluku, a my dorazili zpět do svých domovů se zpožděním, tak tento den bude pro děti určitě dnem nezapomenutelným, plný nevšedních zážitků a poznání. ( I. Stejskalová)

Vytvořeno: 22. 10. 2021
Poslední aktualizace: 27. 10. 2021 17:27