Obsah

Vyhlášení výtvarné soutěže - " Voda v krajině"

Typ: ostatní
Vyhlášení výtvarné soutěže - 26. 4. 2019 v Krásné Lípě v kulturním domě proběhl závěrečný den Ozvěn, kde byly i vyhlášeny výsledky výtvarné soutěže Voda v krajině.

Naše škola se této soutěže také zúčastnila. Žáci všech tříd pod vedením paní učitelek vymýšleli a pilně tvořili malá i velká výtvarná díla. Jejich píle se jim nakonec vyplatila, neboť získali ocenění a to hned dvakrát. Ceny si odnesli žáci 3., 4. a 5. třídy, kde pod vedením paní vychovatelky D. Steránkové vytvořili Obraz s člověkem a získali umístění jako kolektiv v 1. kategorii (3 -10let). Další ocenění také získali žáci 4. a 5. třídy jako kolektiv ve 2. kategorii (11 - 15 let), kteří pod vedením paní učitelky I. Stejskalové vytvořily plastický model vody v krajině. Touto cestou bych chtěla poděkovat všem žákům za skvělou nápaditost a reprezentaci naší školy v této soutěži.

I. Stejskalová


Vytvořeno: 10. 5. 2019
Poslední aktualizace: 14. 5. 2019 12:15
Autor: Správce Webu