Obsah

Rozloučení se s páťáky

Typ: ostatní
Rozloučení se s páťáky 1Ještě než všem žáčkům naposledy zazvonilo v tomto školním roce, tak jsme zorganizovali akci, na které jsme se já jako třídní učitelka a asistentka Petra Bartošová rozloučily s žáky páté třídy. Sešli jsme se v podvečer ve středu 26. 6. 2019 zde ve škole, kde jsme všichni i v naší učebně přenocovali. Nejdřív jsme se ale přesunuli na mojí zahradu ( jelikož zahrada na školním pozemku je stále ještě v rekonstrukci), kde jsme si s dětmi opekli špekáčky, zahráli hry, osvěžili se i v bazénu a užívali si jednoho z krásných "tropických" večerů. Kolem 10. hodiny večerní jsme se vrátili do školy na přenocování. Ráno jsme si společně ve třídě dali snídani a pak jsme se těšili na další příjemný den strávený venku, jelikož jsme se vydali s celou školou na výlet na nedaleký vrchol Dymník. Na Dymníku na nás čekalo překvapení formou zmrzlinového poháru, který všichni žáci obdrželi jako dar od základní školy za celoroční pěknou práci. Starší žáci 4. a 5. třídy nakonec ještě vystoupali nahoru na samotnou rozhlednu, kde se porozhlédli po okolí a zopakovali si názvy okolních míst a pohoří. Myslím si, že toto rozloučení se moc vydařilo a že budeme jednou všichni mít na co vzpomínat. Páťákům ještě jednou přeji pohodový přechod na jinou školu a hodně úspěchů do budoucna :).
Mgr. I. Stejskalová

Vytvořeno: 11. 7. 2019
Poslední aktualizace: 11. 7. 2019 10:25
Autor: Správce Webu