Obsah

Předvánoční čas

Typ: ostatní
20.prosinec byl ve znamení projektového dne. Děti nejdříve zhlédly vánoční prezentaci, kdy si připomněly vánoční zvyky a tradice. Poté v jednotlivých třídách vyráběly přáníčka, svícínky, andělíčky a další vánoční aranžmá nejen pro odpolední jarmark. Pro rodiče bylo připraveno i vánoční vystoupení žáků s pásmem koled. Besídka proběhla v nově otevřené a zrekonstruované tělocvičně, kde měli rodiče možnost zhlédnout prezentaci o tom, jak se tělocvična budovala a měnila. Na závěr bylo připraveno i v nově zrekonstruované školní jídelně posezení u kávy s ochutnávkou rozličného cukroví.
21.12.proběhly malé vánoční besídky i v jednotlivých třídách, kdy si děti zazpívaly koledy a navzájem si rozdaly dárečky pod nastrojenými stromečky.

Vytvořeno: 30. 12. 2018
Poslední aktualizace: 6. 1. 2019 00:25
Autor: Správce Webu