Obsah

Informace pro rodiče

Typ: ostatní
Vážení rodiče, zákonní zástupci, děkujeme Vám za podporu a důslednost v plnění školních povinností v této nelehké době s distanční výukou. Velmi si cením práce svých kolegyň, které jsou s Vámi v kontaktu a předáváte si informace ohledně plnění zadaných úkolů. Děti, bohužel, musejí být trochu samostatnější, vštěpujte jim nadále, prosím, smysl pro povinnost a režim dne upravte dle svého uvážení. Opravdu je důležité, aby nevyjely z každodenního školního režimu (který byl samozřejmostí), ale aby se denně 3-4 h "škole" věnovaly. OPAKOVÁNÍ dosud probraného učiva je nyní o to pestřejší, že své vědomosti může každý zkusit na internetových portálech.Velmi doporučuji (!) program Alfbook, kde máme i my učitelé okamžitou zpětnou vazbu, děti mohou cvičení řešit opakovaně, mohou brouzdat pod SVÝM přihlášením i do jiných ročníků, procvičí si zároveň učivo i ve všech
předmětech. Přínosný na procvičování je i program
Didakta, Sciodat, Školákov nebo Naucseonline.cz. Pozitivní ohlasy jsou i na TV-pořad UčíTelka.
Pokud byste měli nějaké dotazy, kontaktujte mě. Prostřednictvím emailů či sms buďte v pravidelném spojení s pedagogy.
Přeji Vám poklidné jarní dny, hodně trpělivosti, opatrujte se a věřme, že společnými silami koronavirové období překleneme a doufejme, že se brzy vrátíme do školních lavic.
Mirka Macková, řed.

Vytvořeno: 2. 4. 2020
Poslední aktualizace: 2. 4. 2020 18:54
Autor: Správce Webu