Informace k zahájení školního roku 2021-2022

Dovolte, abych přivítala všechny pedagogy, žáčky i jejich zákonné zástupce v novém školním roce a popřála všem šťastný vstup, zdraví a optimistické ladění po celý rok !! Doufám, že všichni i přes nepřízeň počasí načerpali dostatek sil a energie pro zvládnutí každoročního hektického začátku.

S ohledem na stále probíhající stavební práce na pozemku školy (výtah, PC učebna), které potrvají cca do konce října,  je zapotřebí dbát na zvýšenou opatrnost !

Vzhledem ke covidové situaci je nutné dodržovat hygienická opatření- žáci roušky ve společných prostorách (ve třídách ne), vstup cizích osob jen s rouškami/respirátory, dezinfekce rukou ve vestibulu, WC, ve třídách.

1.9. slavnostní zahájení  v jednotlivých třídách v 8 h do 8.45 h (v 1.tř. účast zástupců z OÚ) a vyzvednutí přihlášky ve ŠD, prvňáčkové i přihlášky ve ŠJ. Přezůvky a aktovky až druhý den.

2.9. provoz ŠD od 6-16 h, provoz ŠJ od 11.45 h, žáci odloží obuv, popř.bundy dle pokynů p.vychovatelky (šatny prozatím mimo provoz), vyučování 1.tř.  2.+3.9. do 9.45 h, 2.-5.tř.  do 11.40 h.

Od pondělí 6.9. výuka dle rozvrhu.  Třídní schůzky 21.9. v 16 h. Pro případné  dotazy kontakty v ŽK.

Mgr. Miroslava Macková, řed.

Vytvořeno: 29. 8. 2021
Poslední aktualizace: 29. 8. 2021 13:47