Obsah

Eko soutěž od NPČŠ

Typ: ostatní
Eko soutěž od NPČŠ 16. 6. 2019 se 6 zástupců ze 4. a 5. tříd odebralo na přírodovědnou soutěž do Krásné Lípy, která se konala v prostorách zahrady NPČŠ v Plšíkově učebně.Soutěžilo mezi sebou 12 tříčlenných družstev ze šesti škol ze šluknovského výběžku. Úkolem jednotlivých týmů bylo v co nejrychlejším čase zodpovědět 30 otázek, které byly různě rozmístěny po celém areálu. Tato soutěž všem dětem přinesla spousty zábavy a napětí. Žáci z naší školy se sice umístili na 10.a 12. místě, ale byla to pro ně zajímavá zkušenost a celé dopoledne si velmi užili. Po doběhnutí si mohli vyrobit něco pěkného (např. náhrdelník z korálků, pomalovat si kamínek nebo si vyrobit voňavý krém)a přinést si domů krásný předmět, připomínající jim tento den.
/I. Stejskalová/

Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 2. 7. 2019 23:08
Autor: Správce Webu