Obsah

Činnost pedagogů ZŠ Staré Křečany v nouzovém režimu

Typ: ostatní
Již od začátku uzavření školy museli pedagogové školy čelit zcela novému dennímu režimu a zorganizovat si práci tak, aby byli se žáky pravidelně v kontaktu. Situace je náročná pro obě strany. Zadávání a oprava úkolů na dálku, dohled nad procvičováním učiva na školních portálech na internetu, větší samostatnost dětí, důslednost a podpora rodičů – to je obrázek posledních dvou týdnů. Paní učitelky, asistentky i paní vychovatelka však mimo pedagogických povinností stačily i umýt okna školy, jarně je vyzdobit, přestěhovat školní knihovnu a nyní se navíc věnují šití roušek, o které byly požádány obecním úřadem. Všem zúčastněným kolegyňkám patří VELKÝ DÍK za ochotu a vstřícnost a zároveň o šíření dobré pověsti školy. /M.Macková,řed./


Vytvořeno: 27. 3. 2020
Poslední aktualizace: 30. 3. 2020 11:44
Autor: Správce Webu